top of page
Post: Blog2_Post

India - Online víza - Návod ako na to

Indických stránok na vízum je veľmi veľa a sú takmer na nerozpoznanie od tej oficiálnej, preto si veľmi dobre uložte túto stránku, aby ste nedopadli ako ja a nezaplatili trojnásobok ceny nejakej sprostredkovateľskej stránke 🥲


Oficiálna stránka pre indické víza: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html


Stránka je teda dosť chaotická a je tam nasekaného veľa textu a informácii.


Kliknite na "Apply here for e-visa", potom budete presmerovaní na prihlášku, kde vyplníte základné údaje.


India momentálne ponúka víza na 30 dní, 1 rok alebo 5 rokov. V čase keď som si ich vybavovala ja bolo možné požiadať aj o pol ročné a práve tie som aj dostala. Pýtajú sa vás na všemožné otázky - kontaktné informaćie, údaje na vašich rodičov, info o tom, kde plánujete byť ubytovaní, vaše náboženstvo, otázky typu "Boli ste niekedy vo väzení" a pod.


Oficiálny e-mail, ktorý by ste mali dostať od nich nemám, pretože mi to robil sprostredkovateľ (o čom som samozrejme nevedela!)


Ak vám schvália víza, dôležité je pre vás ETA číslo!!
Oficiálne som mala zaplatiť 40 $ za polročné víza, zaplatila som niečo cez 120 $, kvôli tomu, že som nevedela, že to robím cez sprostredkovateľa :)


Skontrolovať status si môžete po kliknutí na "Check your Visa Status". Vyplníte číslo prihlášky, číslo pasu a potom vás presmeruje na stránku, kde vám ukážu status.
Keď vám víza schvália, status bude GRANTED. Potom kliknite na tlačítko Print Status a vygeneruje sa vám pdf. dokument s oficiálnymi vízami. Najdôležitejšie je pre vás ETA číslo!!
Oficiálne víza budú vyzerať takto:

Toľko k vybaveniu víz do Indie! Veľa šťastia! Čo som počula tak my Slováci nemáme problém dostať víza do Indie :) Dúfam, že bol pre vás tento článok užitočný.

Pokiaľ by ste potrebovali moju osobnú asistenciu, neváhajte mi napísať na lenka.hruscakova@gmail.com a dohodnúť si so mnou súkromnú konzultáciu.

Ponúkam aj službu vybavenie online víz. 🤝🏼👩 Pre viac info ma kontaktujte na email. 💻

23 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page